7 yanıt
  1. 2
    Babilbaligi
    Patent Vekili, İnovasyon Danışmanı · 2 gün önce

10 cumhuriyet altını 10 bin lira mı ne ediyor zaten. Siber ordu işini yapacak adam tek veritabanı çökertip onun 10 katına satamıyorsa o klavyeyi yavaşça yere bıraksın şeker kardeşim. Şaka mı sanıyor bu adamlar bu işi?

"El-bab'da Işid ile savaşan en iyi ekibe 10 bin lira ödül" niye kötü bir fikirse, bu da aynı sebeple kötü bir fikir. Siber savaş savaşın bir alanı, insanlar bu konuda master doktora yapıyorlar. Azcık ciddiye alın lan şu işleri. Hayret bişey.

2. 1
    interface
    Software Developer · 6 gün önce

Siberyildiz.com sanırım saldırı altında. Çünkü sunucularında aşırı bir yavaşlık var. Birileri kendini böyle göstermek istiyor belki de.

Ayrıca o login ekranı ne be abicim. UI/UX nedir açın okuyun biraz. Siber ordu kuruyorsunuz, şu sitenin haline bakın.

1. 0

Site yumruk yemekten gözünü açamıyor asudıhasd :D Yarışma günü de ddos atacaklar kesin, rezalet. Yapan arkadaş ayaklarıyla kodlamış siteyi.

2. 0

Ben ilk başta olta sandım ama çalışmadığını görünce içim rahat etti. Çalışmadığına göre kesin devlet eli var bunda. Çalışsa şüphe edebileceğim ama şüphem yok.

3. 0
    interface
    Software Developer · 6 gün önce

Tamamen gitti. Bunlar ekibe de doğru düzgün seçemezler. İleride görürüz Siber ordu elemanı şifresini kaptırdı diye :)

ox2o4gpst6drtypeijxm

1. 1

Hackleyen çıksın, kasıyor artık -_-

4. 0
    Santavik
    Ünvan yok · 1 gün önce

Siteyi kes, fake sandım da değilmiş. Tüyler diken